معرفی دیتا سنترها

سرور اختصاصی

شرکت پدیدآوران نرم افزار توانسته با توجه به نیاز بازار داخل ایران با تهیه سرور های خارج از ایران و معرفی بهترین دیتاسنتر ها به وب مسترهای پارسی زبان یکی از محدود شرکت هایی شده است که از تمام دیتاسنتر های مطرح بین الملی دارای سرور اختصاصی می باشد و با داشتن بیشترین سرور در اکثر دیتاسنتر ها دارای تخفیف های ویژه از آن دیتاسنتر بوده و قیمت ارائه شده سرور از قیمت سرور هایی که دیتاسنتر به صورت مستقیم به فروش می رساند به مراتب مناسب تر می باشد. سرور های اختصاصی معرفی شده از نظر کیفیت شبکه و سخت افزار و امنیت اطلاعات کاملا تضمین شده می باشد.

سرور ایران

سرور اختصاصی ایران

مزیت سرور های اختصاصی داخلی کشور به دلیل وجود سرور در شبکه داخلی ایران و عدم استفاده از اینترنت جهانی به علت داشتن پل های ارتباطی ضعیف به خارج باعث شده است سرور اختصاصی داخل ایران بسیار مورد توجه شرکت ها و وب سایت های بزرگ که علاقه دارند وب سایت آنها همیشه با سریع ترین سرعت در دسترس کاربران باشد، قرار بگیرد. می توان برآورد کرد که حدود 4 برابر، سرعت بارگذاری دیتا سریع تر از سرور های خارج از ایران انجام می شود. مفتخر هستیم که با ارائه سخت افزار های به روز و با توجه به نیاز کاربر در دیتاسنترهای ایران از جمله تبیان,  افرانت و مخابرات سرویسی با قیمت مناسب و بالاترین کیفت ارائه کنیم.

آلمان

سرور اختصاصی آلمان

دیتاسنتر هتزنر آلمان یکی از محبوب ترین دیتاسنترها برای وب مسترهای ایرانی می باشد که با توجه به قیمت مناسب سرویس و کیفیت مناسب سرور و شبکه، یکی از انتخاب های مقرون به صرفه برای تجارت های متوسط می باشد.خریداری چند صد سرور اختصاصی از این دیتاسنتر آلمانی, شرکت پدیدآوران نرم افزار را یک شریک تجاری ویژه برای این کمپانی تبدیل کرده است.

فرانسه

سرور اختصاصی فرانسه

دیتاسنتر OVH فرانسه یکی از 3 کمپانی بزرگ میزبانی دنیا می باشد, که در اروپا کمپانی اول به شمار می رود. این دیتاسنتر با توجه به قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالای شبکه و سخت افزار ارائه شده یک انتخاب مناسب برای مجازی سازی و هاستینگ است. ضمناً با توجه به اینکه دارای فایروال رایگان برای جلوگیری از حملات مختلف روی سرور ها می باشد یک انتخاب مناسب برای هاستیگ و وب سایت هایی که مورد حملات متعدد قرار می گیرند، می باشد.

dedicated-Netherlands

سرور اختصاصی هلند

سرور های اختصاصی کمپانی Leaseweb که دیتاسنتر اصلی آن واقع در هلند است یکی از دیتاسنترهای معتبر اروپایی می باشد. از مزیت های ویژه این دیتاسنتر می توان به پینگ بسیار پایین به ایران و شبکه بی نهایت با کیفیت و پشتیبانی بسیار قوی و مشتری مدار این کمپانی اشاره کرد، که بهترین انتخاب برای میزبانی وب برای حرفه ای ها در سطح جهانی را ایجاد کرده است. این کمپانی هلندی دارای 3 دیتاسنتر اصلی در هلند، آلمان، آمریکا است که کیفیت سرور های اختصاصی هر کشور بی نهایت بالا بوده و همچنین پایداری شبکه سرورها در مدت همکاری شش ساله ما با این دیتاسنتر 100% بوده است.

کانادا

سرور اختصاصی کانادا

سرور اختصاصی ارائه شده کانادا از کمپانی فرانسوی OVH می باشد که چند سالی هست با راه اندازی دیتاسنتر خود در کانادا توانسته نفوذ خوبی به بازار هاستینگ آمریکا و کانادا داشته باشد. سرور های اختصاصی کانادا نیز ویژگی بی نقص بودن شبکه و سخت افزار را از سرورهای فرانسه به ارث برده اند. درصورت نیاز به سرور کانادا بی شک می توان این سرور ها را همانند دیتاسنتر فرانسه این کمپانی انتخاب کرد و نیز قابل ذکر است  که این سرورها دارای فایروال رایگان برای جلوگیری از حملات روی سرور ها می باشد که خود یک مزیت ویژه می باشد زیرا که در دیتاسنتر های دیگر این سرویس را با قیمت های بالا باید خریداری کرد.

Dedicated-Luxembourg

سرور اختصاصی لوکزامبورگ

ویژگی بارز سرور اختصاصی لوکزامبورگ را برای خرید می توان پینگ بسیار بسیار پایین به ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی نزدیک به کشورمان، دانست. بنابراین می توان این دیتاسنتر را برای گیم سرور و مجازی سازی و یا سرویس هایی که نمی توانند از دیتاسنتر ایران بهرمند باشند و کمترین زمان تاخیر تبادل اطلاعاتی را نیاز دارند، معرفی کرد. این سرور ها با کیفیت مناسب سخت افزاری و آپتایم شبکه حدود 99% و قیمت نسبتا به صرفه ارائه می شوند. و همچنین به دلیل همکاری گسترده ما با این کمپانی سرورهای این دیتاسنتر با 35% تخفیف در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آمریکا

سرور اختصاصی آمریکا

یکی از دلایل اصلی خرید سرورهای آمریکا کیفت بالای این سرورها و نیاز کاربران به داشتن هویت آمریکایی برای استفاده از سرویس هایی که مختص به آمریکا است، می باشد.برای سرور اختصاصی آمریکا چندین انتخاب وجود دارد که همه از نظر کیفیت و شبکه عالی هستند. از جمله می توان به همان کمپانی لیزوب اشاره کرد که دارای دیتاسنتر در آمریکا می باشد. دیتاسنتر XLHOST آمریکا نیز دارای آپتایم 100% شبکه و سخت افزار بسیار با کیفیت و پشتیبانی بی نظیر با پاسخ دهی سریع و مشتری مداری عالی است.